Právě jste na:

 
VÝŠKOMĚRY TESA-HITE


Ucelená řada výškoměrů postavená na filozofii jednotného systému ovládání založeného na bázi aktivní kontextové interakce přístroje s uživatelem. Přístup k daným funkcím je intuitivně nabízen přímo softwarem výškoměru právě v tu chvíli, kdy je předpoklad jejich potřeby uživatelem. Tento systém tak zajišťuje velmi efektivní, rychlé a především nesmírně snadné ovládání všech modelů výškoměrů TESA-HITE.

Řada výškoměrů TESA-HITE nabízí celkem pět modelů zcela pokrývajících spektrum potřeb výrobních tak i kontrolních pracovišť průmyslové výroby.

Odolná konstrukce a špičkové materiály, moderní design, ergonomie ovládacích prvků, sofistikované komunikační rozhraní včetně širokého rozsahu volitelného příslušenství ustavuje výškoměry TESA-HITE na špičku daného oboru.

Pro více informací neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení:

tel.: +420 417 577 791
e-mail: prodej@somex.cz

 TESA-HITE
magna

Základní model s manuálním ovládáním pohybu doteku. Díky ochraně odměřovacího systému proti prachu a kapalinám IP55 a ovládacího panelu IP65 je tento model předurčen do hrubých výrobních provozů. Přístroj umožňuje měření výšek, vnitřních a vnějších průměrů, šíře drážek, roztečí prvků a rovnoběžnosti vůči základně. Jedná se o cenově nejdostupnější model.

 

 TESA-HITE


Pokročilejší model s manuálním pohybem doteku. Na rozdíl od modelu "magna" je tento přístroj vybaven optoelektronickým odečítacím systémem, díky čemuž dosahuje vyšších přesností, na druhou stranu je TESA-HITE určen již pro čistší prostředí. Přístroj umožňuje měření výšek, vnitřních a vnějších průměrů, šíře drážek, roztečí prvků, rovnoběžnosti vůči základně a kolmosti. Výškoměr je vybaven vzduchovým polštářem.

 více informací - poptat

  více informací - poptat
 

 

 

 TESA MICRO-HITE

Vrcholový model s manuálním ovládáním pohybu doteku a vzduchovým polštářem. Přístroj je díky široké funkční výbavě a nízké mezní chybě ideálním nástrojem pro podnikové laboratoře. Výškoměry MICRO-HITE jsou vybaveny unikátním hybridním ovládacím panelem kombinujícím klasická tlačítka s barevným dotykovým displejem, díky čemuž posouvají systém ovládání dalece před konkurenci - ovládání je významně rychlejší a intuitivnější. Přístroj možňuje měření výšek, vnitřních a vnějších průměrů, šíře drážek, roztečí prvků, rovnoběžnosti vůči základně a velmi přesné měření kolmosti. Vedle standardních úloh 1D měření nabízí výškoměr sofistikované 2D měření včetně grafického vykreslení měřených prvků na displeji, měření pod programem včetně automatické tvorby pdf protokolů, měření úhlů a dalších operací. 

 

 TESA MICRO-HITE+M

Vrcholový model s motorizovaným ovládáním pohybu doteku patentovaným otočným voličem s plynulou regulací rychlosti a přímou inicializací vybraných měřicích funkcí. Výškoměr je vybaven vzduchovým polštářem. Přístroj je díky široké funkční výbavě a nízké mezní chybě ideálním nástrojem pro podnikové laboratoře. Výškoměry MICRO-HITE jsou vybaveny unikátním hybridním ovládacím panelem kombinujícím klasická tlačítka s barevným dotykovým displejem, díky čemuž posouvají systém ovládání dalece před konkurenci - ovládání je významně rychlejší a intuitivnější. Přístroj možňuje měření výšek, vnitřních a vnějších průměrů, šíře drážek, roztečí prvků, rovnoběžnosti vůči základně a velmi přesné měření kolmosti. Vedle standardních úloh 1D měření nabízí výškoměr sofistikované 2D měření včetně grafického vykreslení měřených prvků na displeji, měření úhlů a dalších operací. Díky motorizovanému pohybu doteku je MICRO-HITE+M předurčen pro sériové měření pod programem. Programové měření významně zefektivní proces práce, eliminuje chyby operátora a nabízí unikátní systém vyhodnocení rozměrů vůči toleranci a to včetně automatické tvorby pdf protokolů o měření. 
 

 více informací - poptat

  více informací - poptat

 

 


 

TESA µ-HITE


Speciální měřicí stanice kombinující vlastnosti úchylkoměru a výškoměru. TESA µ-HITE nabízí excelentní úrověň mezní chyby nepřesehující hodnotu 1 µm při měření v axiálním směru a 2 µm při použití odsazeného doteku. Měřidlo je vybaveno motorizovaným pohybem doteku a shodnými funkcemi jako přístroje řady MICRO-HITE (kromě měření kolmosti). Přístroj možňuje měření výšek, vnitřních a vnějších průměrů, šíře drážek, roztečí prvků a rovnoběžnosti vůči základně. Vedle standardních úloh 1D měření nabízí výškoměr sofistikované 2D měření včetně grafického vykreslení měřených prvků na displeji, měření úhlů a dalších operací. Díky motorizovanému pohybu doteku je TESA µ-HITE předurčen pro sériové měření pod programem. Programové měření významně zefektivní proces práce, eliminuje chyby operátora a nabízí unikátní systém vyhodnocení rozměrů vůči toleranci a to včetně automatické tvorby pdf protokolů o měření. 
 

 více informací - poptat